02188068242
منوی دسته بندی

درباره آکادمی کامرانی

 

لورمایپسوم

خانم الهام کامرانی
هنرجو
0
کارگاه حضوری
0
روز تجربه کاری
0
فیشیال انجام شده
0

حتما شما هم توجه کرده اید که روز به روز تمایل به داشتن پوستی سالم و زیبا از آرایش های سنگین بیشتر می شود و به همین دلیل آموزش فیشیال می تواند یک روش برای پاسخ به این نیاز مردم باشد. ظاهر مردم در دهه های 80 و 90 را به یاد بیاورید. کرم پودرهای سنگین، طرح های شلوغ پشت چشم و در کل ظاهری غیر طبیعی اولین چیزهایی هستند که به ذهن می آیند. واقعیتی که در آن دوره وجود داشت این بود که از نزدیک، بسیاری از خانم ها پوست سالمی نداشتند و این موضوع حتی زیبایی آنها را نیز تحت تاثیر قرار داده بود. خوشبختانه از آن دوران عبور کردیم و این روزها داشتن پوستی سالم و ظاهری به اصطلاح نچرال اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

آموزش فیشیال صورت، می تواند به شمایی که مشتاق یادگیری این کار و کمک به دیگران برای داشتن چنین ظاهری هستید، کمک کند ولی هر دوره ای نمی تواند نیازهای شما را برای تبدیل شدن به یک بیوتی تراپیست و متخصص در این زمینه برطرف کند. دوره ای مناسب است که علاوه بر داشتن آموزش های تخصصی، به صورت عملی همه سرفصل های لازم را ارائه داده و پشتیبانی قوی هم داشته باشد. دوره های آموزش فیشال آکادمی کامرانی، یکی از بهترین انتخاب هایی است که برای یادگیری این تخصص می توانید داشته باشید و برای اثبات این موضوع در ادامه بیشتر مزایا و ویژگی های این دوره را بررسی خواهیم کرد.

خانم الهام کامرانی

بله، تمامی تجهیزات و مواد مورد نیاز که شما برای آموزش فیشال نیاز دارید، در اختیارتان قرار داده می شود.

بله، یک پشتیبانی نامحدود بعد از پایان دوره انجام می شود و هنرجو به گروهی اضافه می شود که می تواند هر سوالی که برایش پیش می آید را بپرسد. همچنین امکان برقراری تماس با تلفن های مجموعه نیز وجود دارد.

بله، مدرک مجموعه و مدرک فنی هم به هنرجوها داده می شود. همچنین در صورت درخواست هنرجو و با پرداخت هزینه جداگانه، مدرک UCL  یا بین المللی نیز ارائه می شود.

بسته به اینکه شما چه دوره ای از آکادمی کامرانی را انتخاب کنید، هزینه آن متفاوت است.

بله، در صورت تمایل شما امکان برگزاری دوره در یک سرفصل خاص نیز وجود دارد.