02188068242
منوی دسته بندی

دوره فیشیال تخصصی + آموزش بیوتی تراپیست

دوره آموزش بیوتی تراپیست
آکادمی کامرانی

جامع، کامل و کاربردی

خانم الهام کامرانی
هنرجو
0
کارگاه حضوری
0
روز تجربه کاری
0
فیشیال انجام شده
0

تخصص های بسیاری وجود دارند که می توانند درآمد مناسبی هم داشته باشند ولی مشاغلی که با زیبایی و سلامت پوست ارتباط دارند، همیشه تقاضای بالایی داشته و دقیقا به همین دلیل است که درآمد بهتری را هم خواهند داشت. بیوتی تراپیستی، یکی از شغل هایی است که به دلیل گستردگی بسیار، احتمالا یکی از بهترین مشاغلی است که در این زمینه می توانید داشته باشید ولی قطعا مانند هر شغل دیگری همه افراد درآمد نجومی از این کار نخواهند داشت. تنها کسانی در این زمینه موفق می شوند که فوق العاده حرفه ای باشند.

سوال مهم این است که چطور می توان به یک بیوتی تراپیست حرفه ای تبدیل شد؟ قطعا شرکت در یک دوره آموزش بیوتی تراپیست که علاوه بر ارائه آموزش های تئوری لازم، به صورت عملی همه مراحل کار را نشان داده و حتی پشتیبانی مناسبی هم ارائه دهد، می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک بزرگی کند. دوره آموزش بیوتی تراپیست آکادمی کامرانی، تمامی این ویژگی ها را داشته و به صورت مادام العمر پشتیبانی های لازم را به شما ارائه می کند. در ادامه ضمن معرفی این دوره، سرفصل ها و هزینه های آن، درآمد بیوتی تراپیست و وظایف آن را بررسی خواهیم کرد.

 

چطور بیوتی تراپیست شویم؟

پاسخ های مختلفی برای این سوال وجود دارد ولی بهترین و سریع ترین روش، شرکت در دوره هایی است که مطمئن هستید پس از آن تخصص، مهارت و پیش نیازهای لازم برای ورود به بازار کار را به دست می آورید. قطعا دوره آموزش بیوتی تراپیست آکادمی کامرانی ویژگی های لازم برای این کار را دارد و در ادامه این موضوع را با بررسی بیشتر این دوره، اثبات می کنیم.

خانم کامرانی

دوره جامع بیوتی تراپیست و دستیار پزشک

سرفصل ها
آموزش تمامی لاین های فیشال مراقبتی و تخصصی
مزونیدلینگ
میکرونیدلینگ
فی‌نیدلنیگ
مزوتراپی جهت درمان ریزش مو
شرایط همکاری با پزشکان
کربوکسی تراپی
رفتارشناسی مشتریان
اسیدتراپی تخصصی
انجام تمرین عملی
مجوزهای قانونی جهت شروع کار
راهکارهای وفادارسازی مشتریان

تقویم

مدت زمان برگذاری دوره : 10 روز

هزینه

هزینه دوره : 15 میلیون تومان

kamrany

دوره فیشال تخصصی

سرفصل ها
آموزش تمام لاین های درمانی و مراقبتی
پلاژن تراپی
کمبایندپیل تراپی
درمان پوست های آسیب دیده
درمان آکنه
آنزیم تراپی
شناخت محصولات کابین و هوم کر
درمان لک
آشنایی با نواع ضدآفتاب
انجام تمرین عملی
آشنایی با نوع مشاوره
مشاوره راه اندازی کسب و کار و اتاق پوست
پکیج دور چشم
کار با انواع ماساژورها
آشنایی با اصطلاحات پوستی به لاتین

تقویم

مدت زمان برگذاری دوره : 5 روز

هزینه

هزینه دوره : 7.800 میلیون تومان

مزایای آموزش بیوتی تراپیست در آکادمی کامرانی

دوره های آکادمی کامرانی برای تبدیل کردن شما به یک بیوتی تراپیست حرفه ای هیچ چیزی کم ندارند و این را می توان با توجه به سرفصل هایی که در آن ها آموزش داده می شود و مزایای بسیاری که دارند، تصدیق کرد.  

سرفصل های دوره

شامل سرفصل های جامع و کاربردی

دوره بیوتی تراپیست آکادمی کامرانی تمامی سرفصل هایی که برای ورود به این حرفه نیاز خواهید داشت را پوشش می دهد. در این دوره ها به صورت کامل و کاربردی هر آنچه که شما باید به عنوان یک بیوتی تراپیست بدانید، آموزش داده می شود.

انجام کار عملی در تمامی مباحث بر روی کیس عملی

آموزش عملی تمامی مفاهیم روی کیس

برخی از دوره هایی که که در این زمینه ارائه می شوند، تنها به آموزش های تئوری محدود شده اند. این موضوع موجب می شود در پایان دوره، هنرجو اصلا آمادگی لازم برای ورود به بازار کار را نداشته باشد. در این کار مهارت از هر موضوع دیگری مهم تر است و این فقط با تمرین حاصل می شود. دوره های بیوتی تراپیست آکادمی کامرانی به هیچ عنوان فقط به صورت تئوری برگزار نمی شوند و شما به شکل عملی مفاهیم را آموزش می بینید.

آموزش کار با تمامی دستگاه های اتاق پوست

آموزش کامل نحوه کار با تمامی دستگاه های اتاق پوست

کار با ابزارها و دستگاه های اتاق پوست، بخش مهمی از کار یک بیوتی تراپیست است و طبعا برای کار در این زمینه باید نحوه کار با این دستگاه ها را نیز بیاموزید. در تمامی دوره های آکادمی کامرانی، به صورت کامل نحوه کار با دستگاه های اتاق پوست در طی کار آموزش داده می شود.

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

مدرک بین المللی و قابل ترجمه

مدرک فنی و حرفه ای و مدرک مجموعه، در پایان همه دوره های ما در آکادمی کامرانی به هنرجو اعطا می شوند. حتی در صورت درخواست هنرجو، به او مدرک UCL یا بین المللی نیز داده خواهد شد.

پشتیبانی نامحدود

دارای پشتیبانی نامحدود

بی نهایت یا نامحدود واژه هایی هستند که شاید وقتی در کنار پشتیبانی قرار می گیرند، غیرواقعی به نظر برسند ولی پشتیبانی که در آکادمی کامرانی اراده می شود، به معنای واقعی کلمه نامحدود است. به این صورت که هنرجو بعد از اتمام دوره به یک گروه تلگرامی می پیوندد و ما در این گروه به صورت نامحدود به سوالات آنها پاسخ می دهیم. به علاوه او می تواند در صورت نیاز با شماره های ما برای پشتیبانی تماس بگیرد.

امکان راه اندازی اتاق پوست

امکان شروع کار بلافاصله پس از اتمام دوره

مهمترین مزیت دوره های بیوتی تراپیست آکادمی کامرانی این است که پس از اتمام دوره، هنرجو می تواند کار خود را آغاز کند. چه با راه اندازی یک اتاق پوست و چه با کار در کلینک های زیبایی، شما می توانید کارتان را شروع کنید. حتی امکان ادامه همکاری با ما وجود دارد و شما می توانید بیماران خودتان را به کلینیک ما بیاورید. در صورتی که برای شروع کار در یک مرکز، نامه ای برای رزومه کاری خود نیاز داشتید نیز به شما ارائه می شود.

در پایان دوره اگر شرایط مالی لازم را داشته باشید ما حتی برای تجهیز کردن مرکز و اتاق پوست در خدمت شما هستیم و در صفر تا صد این فرآیند می توانید روی کمک ما حساب کنید.

دوره های آموزش بیوتی تراپیست آکادمی کامرانی

به طور کلی آکادمی کامرانی 4 دوره اصلی برای آموزش فیشیال و بیوتی تراپیستی ارائه می کند که شامل آموزش فیشال مراقبتی، فیشال تخصصی، آشنایی با ایمنی اتاق پوست و دوره آموزش بیوتی تراپیست می شود. دوره فیشال تخصصی و آموزش بیوتی تراپیست و دستیار پزشک، از دوره هایی هستند که پس از آن می توانید به عنان یک بیوتی تراپیست مشغول به کار شوید.

  • دوره آموزش فیشال تخصصی

یکی از دوره هایی که می توانید با استفاده از آن تبدیل به یک بیوتی تراپیست شوید، فیشال تخصصی است. بعد از شرکت در این دوره شما می توانید به عنوان بیوتی تراپیست در کلینیک ها و سالن ها فعالیت کنید. سرفصل های دوره فیشال مراقبتی و موارد تکمیلی همچون کمبایندپیل تراپی و نحوه درمان آسیب ها و پلاژن تراپی همگی در این دوره آموزش داده می شوند. شما پس از اتمام این دوره قادر خواهید بود فیشال مراقبتی و درمانی را انجام دهید و یک بیوتی تراپیست حرفه ای باشید.

  • دوره جامع بیوتی تراپیست و دستیار پزشک

در دوره بیوتی تراپیست علاوه بر همه سرفصل های مربوط به آموزش فیشال مراقبتی و تخصصی، در خصوص مواردی همچون مزونیدلینگ، کربوکسی تراپی، مزوتراپی مو و پوست، فی نیدلینگ و در کل روش هایی که بیشتر تهاجمی هستند نیز به صورت کامل آموزش داده می شود.

شما با شرکت در این دوره می توانید علاوه بر بیوتی تراپیست بودن، مشاور پوست و مو باشید و در مراکز درمانی یا کلینیک ها به عنوان مشاور کار کنید. در صورت شرکت در این دوره کار شما به بیوتی تراپیستی یا فیشال صورت محدود نمی شود و سعی ما بر این است که شما را به مشاوری در تمامی لاین ها همچون کاشت مو و ابرو و لاغری تبدیل کنیم که در همه موارد مربوطه تخصص دارد.

بیوتی تراپیست

مدرک بین المللی دوره بیوتی تراپیست

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، پس از پایان دوره، به شما مدرک بین المللی و قابل ترجمه داده می شود و شما از بابت اعتبار مدرکی که اعطا می شود، نیاز به هیچ نگرانی نخواهید داشت.

هزینه دوره های بیوتی تراپیست

دوره های بیوتی تراپیست آکادمی کامرانی، با توجه به طول دوره، سرفصل هایی که آموزش داده می شوند و توانایی که شما در پایان به دست خواهید آورد هزینه متفاوتی دارند ولی شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و نحوه تهیه آنها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ابزارهای لازم برای شرکت در دوره بیوتی تراپیست

شما برای شرکت در هیچ یک از دوره های آکادمی کامرانی نیاز به تهیه ابزار و لوازم مورد نیاز برای آموزش را ندارید و همه لوازم و ابزارها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. طبعا این در خصوص دوره های بیوتی تراپیست نیز صدق می کند.

آیا امکان برگزاری دوره در یک سرفصل خاص وجود دارد؟

ممکن است شما به آموزش دیدن در یک سرفصل به خصوص نیاز داشته باشید. در این شرایط نیازی به نگرانی نیست چرا که در آکادمی کامرانی می توانید در صورت نیاز یک موضوع خاص را نیز آموزش ببینید. در نتیجه شما می توانید به صورت جداگانه در دوره آموزش پلاژن تراپی، درمان آکنه، آنزیم تراپی، مزونیدلینگ، میکرونیدلینگ، کربوکسی تراپی و … شرکت کنید.

آموزش بیوتی تراپیست

وظایف بیوتی تراپیست

یک بیوتی تراپیست باید اطلاعات جامعی در مورد انواع مشکلات پوستی و نحوه درمان آنها داشته باشد تا بتواند یک مشاوره کامل به کسانی که مراجعه می کنند، ارائه کند. تشخیص نوع پوست، انتخاب و استفاده از محصولات مناسب، پاکسازی و آبرسانی پوست، درمان جوش و لک و رعایت ایمنی و بهداشت از وظایف یک بیوتی تراپیست است.

همچنین او باید حتما نکات بهداشتی را رعایت کرده و تمامی لوازم را پس از هر بار استفاده ضدعفونی کند. به علاوه باید با تمامی محصولات پوستی آشنا باشد تا در صورت نیاز به مراجعه کنندگان معرفی کند. در کل باید گفت در پایان دوره های بیوتی تراپیست آکادمی کامرانی شما قادر خواهید بود تمامی وظایفی که یک بیوتی تراپیست دارد را به خوبی انجام دهید.

درآمد و بازار کار بیوتی تراپیست

موضوع مهمی که قبل از شروع هر شغلی باید بدانید، بازار کار و درآمدی است که برای شما به همراه خواهد داشت. یک پوست سالم، زیبا و شاداب، آرزوی همه افراد است و در نتیجه این شغل بازار کار بسیار گسترده ای خواهد داشت. شما با شرکت در دوره بیوتی تراپیست، دریافت مدرک معتبر و دیدن آموزش های عملی برای این کار می توانید آن را شروع کنید. در واقع ابتدا مبلغی را برای یادگیری این مهارت سرمایه‌گذاری می کنید و می توانید تا سال های سال از آن درآمد مناسبی داشته باشید.

با وجود اینکه بازار کار یک بیوتی تراپیست بسیار گسترده است، ولی میزان درآمد به مهارت های شما وابسته است. شغل هایی که با زیبایی افراد در ارتباط هستند همواره درآمد بالایی خواهند داشت ولی اینکه شما در کارتان چقدر خوب باشید، شرط مهمی است که برای حداکثر کردن این درآمد به آن نیاز دارید. با اطمینان می توان گفت در صورت شرکت در دوره های بیوتی تراپیست آکادمی کامرانی، به دلیل همه مزایای گفته شده، شما می توانید درآمد بسیار مناسبی نیز داشته باشید و به یک حرفه ای در این زمینه تبدیل شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خانم الهام کامرانی

هزینه دوره، با توجه به اینکه شما کدام پکیج از آکادمی کامرانی را انتخاب می کنید، متفاوت خواهد بود.

بله، در صورتی که تمایل به شرکت در یک موضوع خاص داشته باشید، این امکان وجود دارد.

بله، بعد از پایان همه دوره های آکادمی کامرانی، پشتیبانی نامحدود صورت می گیرد و هنرجو از روش های مختلفی می تواند به پاسخ سوالات خود برسد.

بله، هر آنچه که هنرجو برای شرکت در این دوره نیاز دارد، در اختیار او قرار خواهد گرفت.

بله، مدرک مجموعه و فنی حرفه ای از مواردی هستند که در پایان به هنرجو داده می شوند و در صورت درخواست او، با پرداخت هزینه جداگانه امکان دریافت مدرک UCL  یا بین المللی هم وجود دارد.