02188068242
منوی دسته بندی

دوره مراقبتی فیشیال + فیشیال تخصصی

دوره آموزش فیشیال
آکادمی کامرانی

جامع، کامل و کاربردی

خانم الهام کامرانی
هنرجو
0
کارگاه حضوری
0
روز تجربه کاری
0
فیشیال انجام شده
0

حتما شما هم توجه کرده اید که روز به روز تمایل به داشتن پوستی سالم و زیبا از آرایش های سنگین بیشتر می شود و به همین دلیل آموزش فیشیال می تواند یک روش برای پاسخ به این نیاز مردم باشد. ظاهر مردم در دهه های 80 و 90 را به یاد بیاورید. کرم پودرهای سنگین، طرح های شلوغ پشت چشم و در کل ظاهری غیر طبیعی اولین چیزهایی هستند که به ذهن می آیند. واقعیتی که در آن دوره وجود داشت این بود که از نزدیک، بسیاری از خانم ها پوست سالمی نداشتند و این موضوع حتی زیبایی آنها را نیز تحت تاثیر قرار داده بود. خوشبختانه از آن دوران عبور کردیم و این روزها داشتن پوستی سالم و ظاهری به اصطلاح نچرال اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

آموزش فیشیال صورت، می تواند به شمایی که مشتاق یادگیری این کار و کمک به دیگران برای داشتن چنین ظاهری هستید، کمک کند ولی هر دوره ای نمی تواند نیازهای شما را برای تبدیل شدن به یک بیوتی تراپیست و متخصص در این زمینه برطرف کند. دوره ای مناسب است که علاوه بر داشتن آموزش های تخصصی، به صورت عملی همه سرفصل های لازم را ارائه داده و پشتیبانی قوی هم داشته باشد. دوره های آموزش فیشال آکادمی کامرانی، یکی از بهترین انتخاب هایی است که برای یادگیری این تخصص می توانید داشته باشید و برای اثبات این موضوع در ادامه بیشتر مزایا و ویژگی های این دوره را بررسی خواهیم کرد.

خانم کامرانی

دوره فیشال مراقبتی

سرفصل ها
آناتومی و فیزیولوژی پوست
آشنایی با انواع پوست
بیماری های پوستی
شناخت اصولی پوست چرب و کنترل چربی
شناخت اصولی پوست خشک و ریشه یابی علل آن
استفاده از انواع کلینزرو تنظیم کننده PH
پاکسازی عمیق پوست
فیشال تخصصی
آشنایی با انواع ماسک
راهکارهای جوانسازی و Rejvenation
تراپی LED
آشنایی و کار با دستگاه
هیدروفیشال، آکوفیشال، میکروکارنت

تقویم

مدت زمان برگذاری دوره : 3 روز

هزینه

هزینه دوره : 4.800 میلیون تومان

kamrany

دوره فیشال تخصصی

سرفصل ها
آموزش تمام لاین های درمانی و مراقبتی
پلاژن تراپی
کمبایندپیل تراپی
درمان پوست های آسیب دیده
درمان آکنه
آنزیم تراپی
شناخت محصولات کابین و هوم کر
درمان لک
آشنایی با نواع ضدآفتاب
انجام تمرین عملی
آشنایی با نوع مشاوره
مشاوره راه اندازی کسب و کار و اتاق پوست
پکیج دور چشم
کار با انواع ماساژورها
آشنایی با اصطلاحات پوستی به لاتین

تقویم

مدت زمان برگذاری دوره : 5 روز

هزینه

هزینه دوره : 7.800 میلیون تومان

مزایای دوره آموزش فیشیال آکادمی کامرانی

دوره آموزش فیشیال باید مزایای بسیاری داشته باشد تا بتواند حداکثر فایده را برای هنرجو داشته باشد. آموزش فیشالی که در آکادمی کامرانی برگزار می شود، به شکلی می باشد که هر آنچه که برای تبدیل شدن به یک متخصص در این زمینه نیاز داشته باشید را در اختیار شما می گذارد.

سرفصل های دوره

سرفصل های جامع، کامل و کاربردی

سرفصل هایی که در دوره های مختلف فیشال آکادمی کامرانی ارائه می شود، بسیار کامل و کاربردی هستند. به شکلی که شما می توانید بعد از اتمام دوره به عنوان یک متخصص فیشیال یا بیوتی تراپیست در مراکز مختلف مشغول به کار شوید.

آسیب پوستی

آشنایی با مفاهیم پایه و بیماری های شایع پوست

از جمله مشکلاتی که ممکن است در حین کار برای یک متخصص فیشیال پیش آید، بیماری ها و مشکلات پوستی کلاینت است و یک بیوتی تراپیست باید با مفاهیم پایه پوست و بیماری های شایع آن آشنایی کامل داشته باشد. به همین دلیل در دوره آموزش فیشیال ما، مفاهیم پایه پوست و بیماری های شایعی که ممکن است با آنها مواجه شوید، آموزش داده می شوند.

انجام کار عملی در تمامی مباحث بر روی کیس عملی

انجام کار عملی در تمامی مباحث بر روی کیس عملی

همچنین انجام کار عملی در تمامی مباحث روی کیس عملی موجب می شود، بعد از اتمام دوره بتوانید کار خود را شروع کنید. در واقع شما بعد از پایان این دوره هیچ چیزی برای شروع کار به عنوان یک بیوتی تراپیست کم نخواهید داشت.

آموزش کار با تمامی دستگاه های اتاق پوست

آموزش کار با تمامی دستگاه های اتاق پوست

ابزارها و تجهیزات، بخش جدانشدنی از کار یک متخصص فیشیال هستند و در نتیجه شما باید برای شروع کارتان، حتما با همه ابزارهای مورد نیاز خود کار کرده باشید. در این دوره شما نحوه کار با تمامی دستگاه های اتاق پوست را خواهید آموخت.

عدم نیاز به محصول، دستگاه و کیس عملی جهت آموزش

عدم نیاز به محصول، دستگاه و کیس عملی جهت آموزش

در حین برگزاری دوره شما به هیچ وسیله، ابزار، دستگاه و محصولی نیاز نخواهید داشت. از صفر تا صد آنچه که احتیاج دارید، در اختیار شما قرار خواهد گرفت. حتی کیس عملی هم نیاز ندارید و کیس عملی در حین برگزاری دوره برای یادگیری حضور خواهد داشت.

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

در پایان دوره آموزشی، مدرک مجموعه و مدرک فنی حرفه ای به هنرجوها اعطا می شود. همچنین مدرک UCL یا بین المللی نیز در صورت درخواست هنرجو و با پرداخت هزینه جداگانه به او داده خواهد شد.

پشتیبانی نامحدود

پشتیبانی نامحدود

در نهایت باید گفت پشتیبانی ما بعد از اتمام دوره، به معنای واقعی کلمه بی نهایت است. پس از پایان دوره، هنرجوها به یک کانال تلگرامی می پیوندند که در آن به صورت نامحدود پاسخگوی سوالات آنها خواهیم بود. حتی اگر شما در طول روز با مواردی برخورد داشته باشید که نیاز به راهنمایی داشته باشید، می توانید از طریق تماس با تلفن های مجموعه، سوالات خود را بپرسید و بالای سر بیمار دچار ترس و اضطراب نشوید.

برگزاری دوره های تکمیلی

برگزاری دوره های تکمیلی

یکی دیگر از مزایای دوره فیشیال آکادمی کامرانی این است که آموزش بعد از پایان دوره متوقف نخواهد شد و دوره های تکمیلی برای بروزرسانی اطلاعات هنرجویان برگزار می شوند. همچنین اگر که شما نیاز به آپدیت داشته باشید و یا سرفصلی را آموزش ندیده باشید؛ می توانید در دوره های تکمیلی شرکت کنید.

امکان راه اندازی اتاق پوست

امکان راه اندازی اتاق پوست

برای تجهیز کردن مراکز هم ما صفر تا صد در خدمت دوستان هستیم و امکان راه اندازی اتاق پوست با کمترین هزینه و براساس بودجه کارآموز وجود دارد. از تامین دستگاه، محصول و برند مورد نیاز از شرکت های معتبر تا طراحی و اجرای اتاق بیوتی یا کلینیک های زیبایی را می توانید از طریق تیم ما انجام دهید.

امکان ادامه همکاری با کلینیک

امکان ادامه همکاری با کلینیک

حتی در مواردی که فرد توانایی مالی برای راه اندازی یک مرکز پوستی به صورت مجزا را ندارد، می تواند بیماران خود را به کلینیک ما بیاورد و امکان ادامه همکاری با کلینیک وجود دارد. همچنین اگر نیاز باشد برای شروع کار در مرکزی، به شما نامه ای تحت عنوان رزومه کاری داده شود، این کار صورت می گیرد.

آشنایی با راهکارهای تبلیغاتی

آشنایی با راهکارهای تبلیغاتی

اینکه شما یک متخصص و بیوتی تراپیست حرفه ای باشید، به تنهایی نمی تواند موجب موفقیت شما در این کار شود. اگر در ابتدای کار تبلیغاتی برای شناخت شما صورت نگیرد، عملا کسی نمی تواند از تخصص شما اطلاع پیدا کند. در دوره آموزش فیشیال آکادمی کامرانی، حتی راهکارهای تبلیغاتی برای کسب درآمد از این مهارت نیز آموزش داده می شود.

اهداف آموزشی

اهداف آموزشی

هدف ما از برگزاری این دوره آموزشی، معرفی افراد کارآمد و باسواد در زمینه مراقبت های پوستی به بازار کار بدون نیاز به شرکت در دوره در مراکز مختلف است. در اینجا هدف ما پرورش افرادی توانمند است که قصد دارند با موفقیت به مسیر خود ادامه دهند و در این مسیر با دلسوزی هر چه تمام تر، پشتیبان دوستان خواهیم بود.

موفقیت بدون تلاش میسر نخواهد شد و اولین قدم در راه موفقیت، دیدن آموزش های تخصصی است. ما تلاش خواهیم کرد با نشان دادن مسیر درست در زمینه آموزش و تقویت توانمندی هایتان، در این مسیر همراه شما باشیم.

توانایی های هنرجو بعد از دوره آموزش فیشیال

اگر هنرجو بعد از پایان دوره بخواهد در کلینیک یا سالن های آرایشی مشغول به کار شود، بلافاصله امکان انجام این کار را خواهد داشت. بعد از دوره به دلیل اینکه هنرجو روی کیس های متعدد و با تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز کار کرده است، این توانایی را دارد که مستقیما وارد بازار کار شود.

این را نیز در نظر بگیرید که با وجود پشتیبانی نامحدودی که پس از اتمام دوره ارائه می شود، توانایی های شما همچنان پرورش خواهد یافت. همانطور که گفته شد هنرجو بعد از پایان دوره آموزش فیشیال در یک کانال تلگرامی عضو می شود که از طریق آن به صورت نامحدود پاسخگوی نیاز او خواهیم بود.

در کنار این موضوع مطمئنا هر یک از دوستان تجربه خاصی دارند که به اشتراک گذاشتن آن در گروه می تواند به بهبود توانایی های شما کمک کند. به عنوان مثال اگر شخصی با بیماری در یک شرایط ویژه مواجه شود، مطمئنا پروسه درمان را از ما می پرسد، ما در گروه اعلام می کنیم و تجربه او به عنوان موردی استفاده می شود که برای همه دوستان قابل مشاهده خواهد بود و همه می توانند از تجربیات یکدیگر استفاده کنند.

برای کمک به بهبود توانایی های شما، اگر نیاز به آپدیت وجود داشته باشد، دوره های تکمیلی برگزار می شوند و حتی اگر سرفصلی را به خوبی آموزش ندیده باشید نیز می توانید به صورت مجدد در مجموعه آموزش ببینید. در مواردی که فرد توانایی مالی برای راه اندازی یک مرکز پوستی به صورت مجزا را ندارد، می تواند بیماران خود را به اینجا آورده و از کلینیک ما استفاده کند.

دوره های آموزش فیشال

دوره های فیشال آکادمی کامرانی

در آکادمی کامرانی مجموعا 4 دوره فیشال مراقبتی، فیشال تخصصی، دوره جامع بیوتی تراپیست و دستیار پزشک و آشنایی با ایمنی اتاق پوست برگزار می شود که فیشیال مراقبتی و تخصصی، اختصاصا از دوره های آموزش فیشیال هستند. البته از آنجایی که در دوره جامع بیوتی تراپیست و دستیار پزشک، سرفصل های این دو دوره نیز آموزش داده می شوند، در ادامه این دوره را نیز معرفی خواهیم کرد.

  • دوره آموزش فیشال مراقبتی

فیشال مراقبتی، از دوره های مقدماتی است. در این دوره سرفصل هایی مانند آناتومی و فیزیولوژی پوست، آشنایی با انواع پوست و بیماری های پوستی، شناخت انواع پوست چرب و خشک و ریشه یابی و کنترل مسائل پوستی، استفاده از کلینزرها و تونرها، تنظیم PH پوست، آشنایی با انواع و اقسام ماسک ها و … آموزش داده می شوند. این دوره بیشتر برای کسانی مناسب است که می خواهند با پوست آشنا شده و به صورت بسیار ساده در لاین فیشیال مشغول به کار شوند.

  • دوره آموزش فیشال تخصصی

دوره دوم یعنی فیشیال تخصصی، برای کسانی مناسب است که می خواهند در سالن ها و کلینیک ها به عنوان یک بیوتی تراپیست فعالیت داشته باشند. تمام سرفصل هایی که در دوره مراقبتی اعلام شد، در این دوره و طی 2 تا 3 روز اول گفته شده و در ادامه سرفصل های تکمیلی مانند پلاژن تراپی، کمبایندپیل تراپی، درمان آسیب ها آموزش داده می شود.
در پایان این دوره بیوتی تراپیست می تواند هم برای انجام فیشال مراقبتی در مراکز فعالیت داشته باشد و هم فیشال های درمانی انجام دهد. لازم به ذکر است که منظور از درمان، درمان آکنه، لک و بستن مناقذ است و بیماری های پوستی را شامل نمی شود. در واقع ما بیشتر روی زیبایی و مراقبت پوست فعالیت داریم.

  • دوره جامع بیوتی تراپیست و دستیار پزشک

در دوره نهایی علاوه بر سرفصل هایی که در دوره 5 روزه وجود دارد، مزوتراپی مو و مزوتراپی صورت، مزونیدلینگ، فی نیدلینگ، کربوکسی تراپی و مواردی که بیشتر تهاجمی هستند، به دوره اضافه می شوند و اصولی در آن توضیح داده می شود که با آنها علاوه بر بیوتی تراپیست بودن، می توانید مشاور پوست و مو باشید.
به این معنا که اگر شما در این دوره شرکت کنید، کارتان محدود به فیشیال و بیوتی تراپیستی نخواهد شد و می توانید در یک کلینیک و مرکز درمانی به عنوان مشاور کار کنید. ما سعی می کنیم شما را به عنوان مشاور کاشت مو و ابرو، لاغری و تمامی لاین ها متخصص کنیم.
در نهایت یکی دیگر از دوره هایی که برگزار می شود، آشنایی با ایمنی اتاق پوست است که در آن بایدها و نبایدهایی که در اتاق پوست باید رعایت شود، گفته می شود.

امکان برگزاری دوره در یک سرفصل خاص

دوستانی که در دوره های آکادمی دیگری شرکت کرده باشند نیز در صورتی که تمایل به آپدیت داشته باشند، ما یک آزمون تعیین سطح داریم که بدانیم در چه سطحی قرار داشته و چه چیزی از ما توقع دارند. به این ترتیب می توانیم متناسب با این موارد دوره برای آنها تعریف کنیم.

همچنین اگر سرفصل خاصی مدنظر شما باشد و به عنوان مثال بخواهید فقط در دوره اسید تراپی، آموزش پاکسازی صورت یا مزونیدلینگ شرکت کنید و نیاز داشته باشید که در تک تک سرفصل ها به صورت جداگانه دوره ببینید، سرفصل ها به صورت تکی هم قابل آموزش هستند. به این ترتیب شما می توانید با توجه به تعداد سرفصل های مدنظرتان، دوره آموزشی را هم به صورت خصوصی و هم به صورت عمومی شرکت کنید.

از ویژگی های بارزی که مجموعه ما دارد این است که اولا سرفصل ها به صورت کاملا تخصصی ارائه می شوند و تمامی سرفصل ها باید روی کیس عملی کار کنند. هر شخصی باید کار انجام دهد و در پایان آزمون عملی انجام می شود. البته این آزمون به معنای نمره دادن نیست و به این معناست که ما میخواهیم هر ایراد یا ضعفی که وجود دارد را ببینیم و براساس آن شخص را در آن زمینه تقویت کنیم.

در پایان نیز هنرجو در گروه تلگرامی عضو می شود که در آن گروه هر روز افرادی که سوال یا مشکلی دارند و جایی مسئله ای برای آنها پیش آمده، مطرح می کنند. اگر موردی باشد که به صورت خاص بوده و برای هنرجویی سوال پیش آمده، در گروه مطرح می شود. مدرسین پاسخگو هستند که چه کاری باید انجام شود و این به صورت تجربه برای همه دوستان قابل استفاده است.

پیشنهاد می کنیم قبل از شرکت در دوره آموزش فیشیال، حتما متناسب با نیازی که دارید، مشاوره دریافت کنید تا بتوانید بهترین دوره را انتخاب کنید. برای این کار می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و قبل از تهیه دوره ها به صورت تخصصی مشاوره بگیرید.

دوره آموزش فیشال

ابزارها و وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره

برای آموزش فیشال شما به تجهیزات و لوازم خاصی نیاز دارید. دستگاه هایی همچون میکرودرم صورت، میکرودرم ابریژن، هیدرودرم آبریژن، دستگاه اسکرابر یا درما اف و دستگاه هیدروفیشیال از جمله تجهیزاتی هستند که شما برای انجام این کار به آنها نیاز دارید.
در حین برگزاری دوره دوستان به هیچ وسیله، ابزار، دستگاه و محصولی نیاز ندارند و از صفر تا صد آن چیزی که احتیاج دارند، در اختیارشان قرار خواهد گرفت. حتی نیاز نیست کیس عملی به همراه داشته باشند. بعد از پایان دوره هر یک از دوستان می توانند به صورت هماهنگ شده، تعدادی کیس را برای تمرین خود و بعد از اتمام دوره بیاورند و دوره کارورزی خود را بگذرانند.

برای تجهیز کردن مراکز هم ما صفر تا صد در خدمت شما هستیم. ما از طریق شرکت هایی که به صورت تضمینی دستگاه، محصول و برند مورد نیاز را تامین می کنند، می توانیم لوازم و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم. حتی تیمی برای طراحی و اجرای اتاق بیوتی، کلینیک زیبایی و یا حتی برای سالن های آرایشی داریم. به این معنا که ما حتی تیم طراحی و اجرا، متناسب با چیزی که مدنظر شماست هم در کادر تخصصی خود داریم.

هزینه آموزش فیشیال صورت

بسته به اینکه چه سرفصل هایی در دوره آموزش فیشیال، گنجانده می شود و طول دوره چقدر است، هزینه آن تعیین خواهد شد. به عنوان مثال دوره 5 روزه فیشیال تخصصی هزینه ای برابر با 7 میلیون و 800 هزار تومان خواهد داشت. همچنین دوره مراقبتی فیشال که در 3 روز برگزار می شود، هزینه ای برابر با 4 میلیون و 800 هزار تومان دارد.

خانم الهام کامرانی

بله، تمامی تجهیزات و مواد مورد نیاز که شما برای آموزش فیشال نیاز دارید، در اختیارتان قرار داده می شود.

بله، یک پشتیبانی نامحدود بعد از پایان دوره انجام می شود و هنرجو به گروهی اضافه می شود که می تواند هر سوالی که برایش پیش می آید را بپرسد. همچنین امکان برقراری تماس با تلفن های مجموعه نیز وجود دارد.

بله، مدرک مجموعه و مدرک فنی هم به هنرجوها داده می شود. همچنین در صورت درخواست هنرجو و با پرداخت هزینه جداگانه، مدرک UCL  یا بین المللی نیز ارائه می شود.

بسته به اینکه شما چه دوره ای از آکادمی کامرانی را انتخاب کنید، هزینه آن متفاوت است.

بله، در صورت تمایل شما امکان برگزاری دوره در یک سرفصل خاص نیز وجود دارد.